PSPR Association Our Members PPHU IKRA Sp. j.

PPHU IKRA Sp. j.

There are no translations available.

adres siedziby: ul. I Armii Wojska Polskiego 68, 24-170 Kurów
numery telefonów: +48 81 881 15 30
adres e-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
strona www: http://www.ikra-kurow.pl/
numer fax: brak

O nas:

PHU IKRA istnieje na rynku od 1991 roku. Od początku działalności zajmujemy się produkcją oraz sprzedażą hurtową ryb wędzonych na zimno i na gorąco. Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii wędzenia, wyroby nasze są najwyższej jakości, nie zawierają również środków konserwujących co gwarantuje niepowtarzalny smak i aromat naszych ryb.

Nasza firma przeprowadziła procedure wdrożenia systemu HACCP (Hazard Analysis Critical Control Points). System ten gwarantuje ciągły monitoring i wnikliwą kontrolę procesu produkcji w oparciu o wyznaczone krytyczne punkty. Współpracujemy z dostawcami spełniającymi wysokie normy nałożone przez Unię Europejską. Ryby odławiane są w czystych, ekologicznych akwenach wodnych, dzięki czemu posiadają uznane walory smakowe.

W chwili obecnej mamy już ugruntowaną pozycję na rynku, a grono stałych odbiorców zdobyliśmy dzięki oferowaniu produktu wysokiej jakości, naszej rzetelności i dotrzymywaniu uzgodnionych terminów.


Szczegóły oferty:

Oferujemy ryby morskie(np. makrela, trewal, dorsz, brotola, szprot), jak i śródlądowe (m.in. pstrąg, sielawa). Na indywidualne zamówienie Klienta sprowadzamy konkretne gatunki ryb. Świadczymy także usługi wędzarnicze z powierzonego materiału. Zamówiony towar dostarczamy własnym transportem.


Dodatkowe dane kontaktowe:

brak


Słowa kluczowe:

brak