PSPR Aktualności SZKUNER Sp. z o.o. - NOWYM CZŁONKIEM PSPR

SZKUNER Sp. z o.o. - NOWYM CZŁONKIEM PSPR

FIRMA SZKUNER Sp.z o.o.  z Władysławowa nowym członkiem PSPR

Firma istnieje od stycznia 1955 r., siedziba mieści się w porcie we Władysławowie. Główną działalnością firmy są połowy na wodach Bałtyku oraz przetwórstwo ryb (obróbka wstępna ryb świeżych, filetowanie, mrożenie).

Jest właścicielem 5 kutrów rybackich , poza tym posiada przestronne hale produkcyjne , nowoczesne maszyny i urządzenia do przetwórstwa ryb, a także chłodnie składowe na 1200 ton oraz 800 ton, komory zerowe o zdolności przechowywania 200 ton, szafy i tunel zamrażalniczy o zdolności zamrażania 80 ton/dobę.

Szkuner jest producentem przetworów rybnych, świeżych, mrożonych. Produkcja odbywa się zgodnie z wymogami HACCP, ISO 22000:2005 I MSC.

Główne produkty Szkunera to filety świeże i mrożone z dorsza, śledzia, tusze śledziowe świeże i mrożone, szproty świeże i mrożone. Firma świadczy również usługi w zakresie przetwórstwa rybnego z powierzonego surowca.

Istotnym elementem firmy jest stocznia remontowa, która przeprowadza remonty roczne i kapitalne zarówno jednostek własnych jak i obcych armatorów. Świadczy usługi portowe, między innymi usługi przeładunkowe.