PSPR O Stowarzyszeniu Nasi Członkowie FRIGOMAR Marcin Kiezik Sp.j.

FRIGOMAR Marcin Kiezik Sp.j.

adres siedziby: ul. Granitowa 14, 72-100 Goleniów
strona www: www.frigomar.pl
numer fax: + 48 91 469 13 60

Większość naszych pracowników ma wieloletnie doświadczenie w branży związanej z przechowywaniem mrożonej żywności.
Nowo wybudowana chłodnia składowa wyposażona jest w nowoczesne urządzenia służące do utrzymania stałej temperatury w magazynach, co zapewnia bezpieczeństwo oraz higienę przechowywanych tam towarów.Chłodnia składowa jest dogodnie zlokalizowana w Goleniowskim Parku Przemysłowym kilkanaście kilometrów przed Szczecinem, na trasie do Świnoujścia, a więc blisko głównych portów morskich i ośrodków handlu rybą w Polsce.

Składowanie Przechowywanie mrożonych ryb i owoców morza w temperaturze – 22 st.C
Przyjęcie i wydanie towaru:
Załadunki samochodowe oraz kontenerów
Świadczymy dodatkowe usługi takie jak:
• sortowanie,
• ważenie,
• foliowanie,
• etykietowanie
• i inne w zależności od potrzeb odbiorcy

FRIGOMAR Marcin Kiezik Sp.j.
ul. Granitowa 14, 72-100 Goleniów
Tel. +48 91 469 13 17