PSPR O Stowarzyszeniu Nasi członkowie FRIGOMAR Marcin Kiezik Sp.j.

FRIGOMAR Marcin Kiezik Sp.j.

adres siedziby: ul. Granitowa 14, 72-100 Goleniw
numery telefonw: +48 91 469 13 17
strona www: www.frigomar.pl
numer fax: + 48 91 469 13 60

Wikszo naszych pracownikw ma wieloletnie dowiadczenie w brany zwizanej z przechowywaniem mroonej ywnoci.
Nowo wybudowana chodnia skadowa wyposaona jest w nowoczesne urzdzenia suce do utrzymania staej temperatury w magazynach, co zapewnia bezpieczestwo oraz higien przechowywanych tam towarw.Chodnia skadowa jest dogodnie zlokalizowana w Goleniowskim Parku Przemysowym kilkanacie kilometrw przed Szczecinem, na trasie do winoujcia, a wic blisko gwnych portw morskich i orodkw handlu ryb w Polsce.

Szczegy oferty:

Skadowanie Przechowywanie mroonych ryb i owocw morza w temperaturze ? 22 st.C
Przyjcie i wydanie towaru:
Zaadunki samochodowe oraz kontenerw
wiadczymy dodatkowe usugi takie jak:
?sortowanie,
?waenie,
?foliowanie,
?etykietowanie
?i inne w zalenoci od potrzeb odbiorcy

FRIGOMAR Marcin Kiezik Sp.j.
ul. Granitowa 14, 72-100 Goleniw
Tel. +48 91 469 13 17