PSPR O Stowarzyszeniu Nasi członkowie Koga Maris Sp. z o.o.

Koga Maris Sp. z o.o.

adres siedziby: Port Rybacki, 84-150 Hel
numery telefonw: +48 58 675 03 36
strona www: www.koga-maris.pl

Firma "Koga - Maris" Sp. z o.o. mieci si w Helu - najstarszej osadzie rybackiej w Polsce. Jest spk zbudowan w 100% z polskiego kapitau prywatnego. Zostaa zaoona w 1993 roku przez grupk zapalecw, ktrzy uwierzyli w moliwoci rozwoju brany rybackiej. Obecnie w "Koga - Maris" zatrudnionych jest 60 pracownikw.

Siedzib przedsibiorstwa jest port rybacki w Helu. Podstaw dziaalnoci s poowy, przetwrstwo, a take skup i sprzeda ryb batyckich.

?Koga ? Maris? posiada 3 wasne kutry: "HEL-102", "HEL-111", "HEL-112", ktre poawiaj okoo 7 tys. ton ryb rocznie - szprota, ledzia i dorsza. Specjalnoci firmy s prezerwy rybne ?anchovis?, ktrych ?Koga ? Maris? jest gwnym krajowym producentem.

?Koga ? Maris? promuje swoj mark na odbywajcych si Midzynarodowych Targach Przetwrstwa i Produktw Rybnych POLFISH w Gdasku i targach EUROPEAN SEAFOOD EXPOSITION odbywajcych si w Brukseli.
Dynamiczny rozwj firmy, wdroenie najnowszych technologii oraz stosowanie rygorystycznych standardw kontroli procesw produkcyjnych (HACCP) sprawia e ?Koga ? Maris? jest partnerem godnym zaufania.

Do gwnych zagranicznych partnerw handlowych nale firmy z Danii, Norwegii, Szwecji, Niemiec oraz Chorwacji, Jugosawii, Rumunii, Rosji, Ukrainy, Boni i Hercegowiny.

Posiadamy trzy kutry 24 - metrowe - to gwarancja pozyskania najlepszego surowca ktra ogranicza do minimum czas, od zowienia do momentu przetworzenia. Nasze kutry operuj na morzu batyckim i w zalenoci od sezonu, poawiaj: szproty, ledzie i dorsze.

Dorsza nasze kutry poawiaj sieci denn, natomiast szprota lub ledzia sieci pelagiczn, ktra posiada kocwk sieci wymienn zalen od rodzaju poawianej ryby.

Szczegy oferty:

PREZERWY RYBNE "ANCHOVIS" - puszki

• Anchovis helskie w oleju 90g - 20 szt.
  • Anchovis korki helskie w oleju 90g i 50g - 20 szt.
  • Anchovis helskie w zalewie korzennej 90g - 20 szt.
  • Anchovis filety ledziowe w koperku 90g - 20 szt.
  • Anchovis filety ledziowe po skandynawsku 90g - 20 szt.
  • Anchovis filety ledziowe aromatyczne 90g - 20 szt.

Na zamwienie oferujemy dowolne zestawy puszek

RYBY MROONE

• szprot batycki blok karton - 24 kg - (4 x 6 kg)
  • szprot batycki IQF karton - 21 kg