PSPR O Stowarzyszeniu Nasi Członkowie Espersen Polska Sp. z.o.o.

Espersen Polska Sp. z.o.o.

adres siedziby: ul. Mieszka I 29, 75-124 Koszalin
numery telefonów: +48 94 346 2083
strona www: www.espersen.pl
numer fax: +48 94 341 0304

Espersen jest światowym liderem w przetwórstwie mrożonych bloków rybnych, mrożonych filetów oraz panierowanych produktów rybnych. Fabryki w Danii, Polsce, Litwie, Chinach oraz Wietnamie zaopatrują w produkty znane ze swej stałej, wysokiej jakości klientów w Europie oraz USA.

Espersen Polska Sp. z o.o. w Koszalinie zatrudnia około 1000 osób i jest jedną z największych fabryk przetwórstwa rybnego w Polsce. Jednym z naszych celów jest osiągnięcie pozycji najlepszego producenta wyrobów rybnych z rodziny dorsza, a to oznacza wysokie wymagania ciągłego doskonalenia.

Espersen Polska Sp. z.o.o.
ul. Mieszka I 29
75-124 Koszalin