PSPR O Stowarzyszeniu Nasi członkowie Espersen Polska Sp. z.o.o.

Espersen Polska Sp. z.o.o.

adres siedziby: ul. Mieszka I 29, 75-124 Koszalin
numery telefonw: +48 94 346 2083
strona www: www.espersen.pl
numer fax: +48 94 341 0304

Espersen jest wiatowym liderem w przetwrstwie mroonych blokw rybnych, mroonych filetw oraz panierowanych produktw rybnych. Fabryki w Danii, Polsce, Litwie, Chinach oraz Wietnamie zaopatruj w produkty znane ze swej staej, wysokiej jakoci klientw w Europie oraz USA.

Espersen Polska Sp. z o.o. w Koszalinie zatrudnia okoo 1000 osb i jest jedn z najwikszych fabryk przetwrstwa rybnego w Polsce. Jednym z naszych celw jest osignicie pozycji najlepszego producenta wyrobw rybnych z rodziny dorsza, a to oznacza wysokie wymagania cigego doskonalenia.

Szczegy oferty:

Espersen Polska Sp. z.o.o.
ul. Mieszka I 29
75-124 Koszalin