PSPR O Stowarzyszeniu Nasi Członkowie Nordfish Przetwórstwo & Handel

numery telefonów: +48 85 7455792
strona www: www.nordfish.com.pl
numer fax: +48 85 7466794

Firma NORDFISH istnieje na rynku od 2001r. Jej założycielami są: Marek Łukaszewicz, Jarosław Łukaszewicz i Ryszard Łukaszewicz.
Jest to firma o kapitale polskim. Siedziba firmy od początku jej istnienia mieści się przy ul. Handlowej 6D w Białymstoku.
Główną działalnością Firmy jest przetwórstwo rybne /ryby solone, marynowane, wędzone/ oraz dystrybucja ryb mrożonych.
Firma NORDFISH jest jedną z największych firm w tej profesji w regionie Polski północno-wschodniej.
Pomimo że firma działa na rynku dosyć krótko, osiągnęła już dobrą pozycję dzięki profesjonalnej obsłudze, wykwalifikowanej kadrze i wysokiej jakości oferowanych produktów.
Specjalnością zakładu są ryby wędzone:
Makrela, Halibut, Troć i Węgorz. Pozostałymi produktami wytwarzanymi w zakładzie są ryby w postaci marynatów, płatów śledziowych, ryby opiekane i ryby świeże.
Nowoczesna technologia produkcji powoduje, że nasze produkty posiadają najwyższą jakość.
Nasi główni odbiorcy to hurtownie rybne, spożywcze, sklepy spożywcze, restauracje, hotele i wiele innych. Oferujemy również produkty wielu renomowanych firm na rynku polskim, takich jak: BMC, SUPERFISH, LISNER.

Produkty własne: smażone, schładzane, wędzone.
Produkty obce.

Dystrybucja