PSPR O Stowarzyszeniu Nasi Członkowie KAPITAN NAVI Elżbieta Stramek i Waldemar Karpiński Spółka Jawna

KAPITAN NAVI Elżbieta Stramek i Waldemar Karpiński Spółka Jawna

adres siedziby: ul. Kołobrzeska 26 A, 72-320 Trzebiatów
strona www: www.kapitan-navi.pl

Firma Kapitan Navi powstała w 1999 r. Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji delikatesowych przetworów śledziowych, które cieszą się uznaniem wśród odbiorców z Polski, Niemiec, Danii, Słowacji i Czech.

Celem firmy jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, spełniających oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Aby im sprostać w 2006r. oddaliśmy do użytku nowy zakład przetwórczy w Trzebiatowie, który wyposażony został w nowoczesne linie technologiczne. W kolejnym roku wdrożyliśmy dwa międzynarodowe standardy jakości w branży przetwórstwa spożywczego: IFS i BRC. Są one gwarancją dostarczania przez naszą firmę bezpiecznej żywności. Obecnie spełniamy również wymagania zrównoważonego rybołówstwa co potwierdza certyfikat MSC.

Podstawą sukcesu firmy Kapitan Navi jest ciągłe doskonalenie i dostosowywanie produkcji do rosnących wymagań rynku i potrzeb klientów. Codziennie czerpiemy inspirację z wieloletniego doświadczenia zdobytego na rynku przetwórstwa rybnego, by zapewniać naszym klientom produkty najwyższej jakości o wyjątkowym smaku.

• Marynaty octowe
  • Marynaty olejowe
  • Śledzie w sosach
  • Matiasy