PSPR O Stowarzyszeniu Nasi członkowie PPH HERRING Brygida Stachniuk

ul. Przemysowa 23, 87-165 Wielka Nieszawka

numery telefonw: +48 56 678 12 09
strona www: http://www.herring.torun.pl/

Firma powstaa w 1992 roku. Jest zakadem zajmujcym si przetwrstwem i handlem rybami. Mieci si w miejscowoci Wielka Nieszawka (okoo 10 km od Torunia).

Obecnie redni stan zatrudnienia wynosi okoo 100 osb.

W 2004 roku firma przesza gruntown modernizacj i rozbudow i spenia wszelkie unijne wymogi sanitarne.

Surowiec do produkcji stanowi gwnie ledzie (filety, paty oraz led cay), ktre importujemy z Norwegii.

W mniejszym zakresie przerabiamy rwnie filety i tuszki otrzymywane ze ledzia batyckiego.

Drugim po produkcji przedmiotem dziaalnoci firmy jest handel rybami mroonymi, ktre sami importujemy bd te kupujemy od polskich dostawcw.

Gwnymi kierunkami produkcji s przetwory rybne solone, marynowane oraz saatki ledziowe.

Peny asortyment naszych wyrobw oraz ryb mroonych znajd Pastwo w aktualnej ofercie handlowej na naszej stronie internetowej.

Wszystkie produkty charakteryzuje wysoka jako. Towary do klientw dostarczamy wasnym transportem.

Obecnie istniejemy we wszystkich wojewdztwach naszego kraju, a take posiadamy wasn sie sklepw i hurtowni na terenie wojewdztwa kujawsko-pomorskiego.

Zapraszamy do wsppracy sieci handlowe i hurtownie z caej Polski.

Szczegy oferty:

• Ryby marynowane