PSPR O Stowarzyszeniu Nasi Członkowie PPH HERRING Brygida Stachniuk

adres siedziby:

ul. Przemysłowa 23, 87-165 Wielka Nieszawka

strona www: http://www.herring.torun.pl/

Firma powstała w 1992 roku. Jest zakładem zajmującym się przetwórstwem i handlem rybami. Mieści się w miejscowości Wielka Nieszawka (około 10 km od Torunia).

Obecnie średni stan zatrudnienia wynosi około 100 osób.

W 2004 roku firma przeszła gruntowną modernizację i rozbudowę i spełnia wszelkie unijne wymogi sanitarne.

Surowiec do produkcji stanowią głównie śledzie (filety, płaty oraz śledź cały), które importujemy z Norwegii.

W mniejszym zakresie przerabiamy również filety i tuszki otrzymywane ze śledzia bałtyckiego.

Drugim po produkcji przedmiotem działalności firmy jest handel rybami mrożonymi, które sami importujemy bądź też kupujemy od polskich dostawców.

Głównymi kierunkami produkcji są przetwory rybne solone, marynowane oraz sałatki śledziowe.

Pełny asortyment naszych wyrobów oraz ryb mrożonych znajdą Państwo w aktualnej ofercie handlowej na naszej stronie internetowej.

Wszystkie produkty charakteryzuje wysoka jakość. Towary do klientów dostarczamy własnym transportem.

Obecnie istniejemy we wszystkich województwach naszego kraju, a także posiadamy własną sieć sklepów i hurtowni na terenie województwa kujawsko-pomorskiego.

Zapraszamy do współpracy sieci handlowe i hurtownie z całej Polski.

• Ryby marynowane
  • Ryby solone