SoNa

adres siedziby: ul. Myszkowska 25, 42-350 Koziegłowy
numery telefonów: +48 34 314 24 35
adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
strona www: www.sona.pl
numer fax: +48 34 314 22 22

O nas:

SoNa powstała w 1990 roku. Podstawową działalnością firmy jest przetwórstwo ryb. Nadrzędnym celem działalności firmy jest zadowolenie nawet najwybredniejszych Klientów poprzez wyszukiwanie ryb doskonałej jakości.
SoNa jest liczącym się na polskim rynku dostawcą ryb wędzonych o wyśmienitym smaku o czym świadczą wielokrotnie nagradzane produkty wędzone.

Od 1999 r. firma rozpoczęła przetwórstwo ryb świeżych w lodzie i od tego czasu stale poszerza oferowany asortyment i udoskonala procesy w celu stałego podnoszenia jakości dostarczanych na rynek produktów. Uruchomienie w 2009 r. kolejnego działu produkcji, blanszowania krewetek, jest kontynuacją rozwoju gamy produktów świeżych.  Uzyskane przez lata doświadczenie, odpowiednie wyposażenie techniczne zakładu i wysokie kwalifikacje pracowników w pełni gwarantują zachowanie wszelkich niezbędnych norm technicznych i sanitarnych. Czynniki te zapewniają pozyskanie szerokiego grona klientów, dzięki którym możliwy jest dalszy rozwój firmy.

Marka SoNa cieszy się zaufaniem największych sieci handlowych w kraju, kontrahentów hurtowych oraz detalicznych a także producentów przetworów rybnych, jest to dowód na to, że obrany kierunek rozwoju firmy jest właściwy i pozwala z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Dodatkową satysfakcję z takiej produkcji, daje świadomość dostarczania na rynek zdrowej żywności, oraz świadomość przyczyniania się do propagowania zdrowego sposobu odżywiania, tak ważnego w dobie postępujących chorób cywilizacyjnych.


Szczegóły oferty:

Ryby wędzone

SoNa - łosoś norweski wędzony

SoNa - łosoś norweski wędzony pakowany VAC

SoNa - ryby wędzone pakowane próżniowo

SoNa - Ryby smażone w cieście i panierowane LUZ

Ryby świeże - całe oraz oprawiane w postaci tusz, płatów, filetów i steków

Opakowanie: styroboks 3, 5, 10, 15, 20, 25kg

Ryby świeże importowane - całe oraz oprawiane w postaci tusz, płatów, filetów i steków

Opakowanie: styroboks 3, 5, 10, 15, 20, 25kg

Świeże owoce morza - dostępne w różnych wielkościach

Ryby rozmrażane - na życzenie klientów

Opakowanie: styroboks 3, 5, 10, 15, 20, 25kg

Ryby mrożone

Ryby mrożone pakowane


Dodatkowe dane kontaktowe:

brak


Słowa kluczowe:

brak