Marel

adres siedziby: ul. Jelinka 10
01-646 Warszawa
numery telefonów: +48 22 490 21 01
adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
strona www: www.marel.com
numer fax: +48 22 832 24 01

O nas:

Firma Marel jest światowym dostawcą zaawansowanych urządzeń, systemów i usług do przetwórstwa drobiu, ryb, mięsa czerwonego oraz dalszego przetwórstwa.

Nasza oferta obejmuje wszystkie etapy procesu produkcyjnego – od odbioru surowca, aż do pakowania i etykietowania gotowych wyrobów.

Firma Marel jest jedynym producentem na świecie dysponującym kompletnymi, zintegrowanymi systemami we wszystkich segmentach i oferującym jednocześnie szeroką gamę urządzeń wolnostojących.

Dzięki supernowoczesnym urządzeniom i systemom firmy Marel duże i małe przedsiębiorstwa zajmujące się przetwórstwem żywności mogą zawsze pracować z maksymalną produktywnością. Co ważne, nasze produkty bezpośrednio poprawiają ogólną jakość i wartość żywności.


Szczegóły oferty:

Marel jest wiodącym światowym dostawcą zaawansowanych urządzeń i systemów do przetwarzania ryb białych i łososia, zarówno dzikich, jak i hodowlanych, na kutrze i na lądzie.

RybaZaprojektowany w ścisłej konsultacji z Klientami, nasze rozwiązania od wolnostojących wag do w pełni zintegrowanych linii produkcyjnych i systemów pod klucz, w tym rozmrażanie, odgławianie, ważenie, naważanie, płukanie, odskórowywanie, odościowanie, porcjowanie, plasterkowanie, pakowanie, zamrażanie i mrożenie oraz dalsze przetwórstwo.

Urządzenia firmy Marel wykorzystują oprogramowanie Innova do zarządzania produkcją, które zapewnia pełną kontrolę produkcji oraz możliwości śledzenia przebiegu produkcji wszystkich ryb, co pozwala przetwórcom na spełnienie najważniejszych wymogów prawnych oraz ciągle rosnących potrzeb Klientów na oznakowanie produktów.


Dodatkowe dane kontaktowe:

brak


Słowa kluczowe:

brak

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 ul. Witebska 63, 85-778 Bydgoszcz