SEKO S.A.

adres siedziby:

89-620 Chojnice

ul.Zakładowa 3

numery telefonów: +48 52 510 81 40
adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
strona www: www.sekosa.pl
numer fax: +48 52 396 73 51

O nas:

SEKO S.A. jest jednym z wiodących przedsiębiorstw przetwórstwa rybnego w Polsce.

Firma powstała w 1992 r. w Porcie Rybackim "Dalmor" w Gdyni, a w 1995 r. została przeniesiona do Chojnic.

Aktualnie zakład ma powierzchnię 16 000 m2 i zatrudnia ponad 500 osób z terenów powiatu chojnickiego.

Jest najnowocześniejszym przedsiębiorstwem w Polsce i jednym z większych w Europie.

SEKO zajmuje się głównie produkcją marynat rybnych, wyrobów rybnych na bazie śledzia solonego, sałatek i past rybnych, ryb smażonych w zalewach octowych i pomidorowych oraz innych rybnych wyrobów garmażeryjnych.

W ofercie jest ponad 200 pozycji asortymentowych opartych na bazie śledzia i makreli,  sprowadzanych z Islandii, Norwegii, Danii i Niemiec.

Wśród produktów nagradzanych warto wymienić : Filety śledziowe z suszonymi pomidorami z tytułem Perła Rynku FMCG 2009 czy Ognistą zagrychę i Sałatkę polską ze śledziem i groszkiem z Certyfikatem Doceń polskie .

SEKO jest również producentem past kanapkowych i sałatek warzywnych, umacniając swoją pozycję w segmencie wyrobów garmażeryjnych.

Wyroby SEKO są dostępne w sieciach handlowych i hurtowniach na terenie całego kraju, cieszą się też uznaniem klientów z Niemiec, Czech , Słowacji, Francji, Irlandii, Anglii, Włoch i Stanów Zjednoczonych.

Od 15 marca 2007 SEKO SA należy do grona spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji o firmie i jej produktach jest dostępnych na  www.sekosa.pl


Szczegóły oferty:

brak


Dodatkowe dane kontaktowe:

Łukasz Redzimski           Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Iwona Nitka - eksport     Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 


Słowa kluczowe:

brak

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 ul. Witebska 63, 85-778 Bydgoszcz