PSPR O Stowarzyszeniu Nasi członkowie SALMON HYGIENE POLSKA SP. Z O.O.

SALMON HYGIENE POLSKA SP. Z O.O.

adres siedziby: 25-116 Kielce ul. ciegiennego 252
numery telefonw:

+48 41 332 21 90

+48 41 278 72 72

strona www: www.salmonhygiene.pl
numer fax:

Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. - Liderzy w higienie i bezpieczestwie produkowanej ywnoci. Ju blisko 10 lat dostarczamy do zakadw przetwrstwa spoywczego bezpieczne narzdzia i akcesoria, ktre w znaczcy sposb podnosz jako produkowanej ywnoci, a take wpywaj na jej bezpieczestwo.

Poprzez oferowane przez nas produkty staramy si czuwa nad Pastwa produkcj tak, aby na st kadego Klienta trafia bezpieczny produkt finalny, najwyszej jakoci.

Szczegy oferty:

Profesjonalny rczny sprzt utrzymania czystoci - Hill Brush Ltd

Akcesoria Systemw mycia - Clean Access Ltd

Akcesoria wykrywalne przez detektory metali i X-ray- Detectament

System mopw i wzkw serwisowych- IPC Euromop

System higienicznych palet i kontenerw - Craemer, Excelsior

ciereczki - Chicopee

Akcesoria Systemu 5 S- SHP

telefon: +48 41 332 21 90

+48 41 278 72 72

www.salmonhygiene.pl

Sowa kluczowe: