PSPR O Stowarzyszeniu Nasi Członkowie SALMON HYGIENE POLSKA SP. Z O.O.

SALMON HYGIENE POLSKA SP. Z O.O.

adres siedziby: 25-116 Kielce ul. Ściegiennego 252
numery telefonów:

+48 41 332 21 90

+48 41 278 72 72

strona www: www.salmonhygiene.pl
numer fax:

Salmon Hygiene Polska Sp. z o.o. - Liderzy w higienie i bezpieczeństwie produkowanej żywności. Już blisko 10 lat dostarczamy do zakładów przetwórstwa spożywczego bezpieczne narzędzia i akcesoria, które w znaczący sposób podnoszą jakość produkowanej żywności, a także wpływają na jej bezpieczeństwo.

Poprzez oferowane przez nas produkty staramy się czuwać nad Państwa produkcją tak, aby na stół każdego Klienta trafiał bezpieczny produkt finalny, najwyższej jakości.

Profesjonalny ręczny sprzęt utrzymania czystości - Hill Brush Ltd

Akcesoria Systemów mycia - Clean Access Ltd

Akcesoria wykrywalne przez detektory metali i X-ray- Detectament

System mopów i wózków serwisowych- IPC Euromop