PSPR O Stowarzyszeniu Nasi Członkowie ABRAMCZYK Sp. z o.o.

ABRAMCZYK Sp. z o.o.

adres siedziby: ul. Witebska 63, 85-778 Bydgoszcz
numery telefonów: +48 52 344-56-77
strona www: http://www.abramczyk.pl
numer fax: +48 52 344-56-77

Przedsiębiorstwo ABRAMCZYK Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się importem, przetwórstwem i sprzedażą, surowców oraz gotowych, mrożonych wyrobów rybnych, zarówno w kraju jak i za granicą. Spółka jest własnością rodziny Abramczyków i prowadzona jest bezpośrednio przez właścicieli przy wsparciu wysoko wykwalifikowanej kadry zarządzającej. Misją firmy, określoną w planie działania przedsiębiorstwa na lata 2006-2012 jest hasło:
Satysfakcja naszych klientów, doskonalenie jakości naszych operacji, zdobycie pozycji lidera w branży ryb mrożonych.

Nasza oferta produkcyjna obejmuje:

Ryby mrożone, Mintaj filet, Morszczuk filet, Tilapia filet, Panga filet, Limanda żółtopłetwa filet, Sandacz filet z/s, Dorsz grenlandzki, Miruna filet z/s, Halibut steki, Łosoś dziki dzwonko, Filet z dzikiego Łososia, Dorsz Bałtycki filet z/s, Filet z Miętusa, Kostka z filetów rybnych, Mintaj filet 0% dodanej wody, Morszczuk filet 0% dodanej wody, Owoce morza, Krewetka Black Tiger w cieście, Krewetka koktajlowa, Owoce morza 6 składników, Krewetka Black Tiger 16/20, Krewetka Black Tiger 31/40, Mięso z małż, Mięso z małż na muszli, Kalmar krążki.

Dane kontaktowe:

Abramczyk Sp z o.o.