PSPR O Stowarzyszeniu Nasi członkowie ABRAMCZYK Sp. z o.o.

ABRAMCZYK Sp. z o.o.

adres siedziby: ul. Witebska 63, 85-778 Bydgoszcz
numery telefonw: +48 52 344-56-77
strona www: http://www.abramczyk.pl
numer fax: +48 52 344-56-77

Przedsibiorstwo ABRAMCZYK Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1989 roku. Od pocztku swojej dziaalnoci zajmuje si importem, przetwrstwem i sprzeda, surowcw oraz gotowych, mroonych wyrobw rybnych, zarwno w kraju jak i za granic. Spka jest wasnoci rodziny Abramczykw i prowadzona jest bezporednio przez wacicieli przy wsparciu wysoko wykwalifikowanej kadry zarzdzajcej. Misj firmy, okrelon w planie dziaania przedsibiorstwa na lata 2006-2012 jest haso:
Satysfakcja naszych klientw, doskonalenie jakoci naszych operacji, zdobycie pozycji lidera w brany ryb mroonych.

Szczegy oferty:

Nasza oferta produkcyjna obejmuje:

Ryby mroone, Mintaj filet, Morszczuk filet, Tilapia filet, Panga filet, Limanda topetwa filet, Sandacz filet z/s, Dorsz grenlandzki, Miruna filet z/s, Halibut steki, oso dziki dzwonko, Filet z dzikiego ososia, Dorsz Batycki filet z/s, Filet z Mitusa, Kostka z filetw rybnych, Mintaj filet 0% dodanej wody, Morszczuk filet 0% dodanej wody, Owoce morza, Krewetka Black Tiger w ciecie, Krewetka koktajlowa, Owoce morza 6 skadnikw, Krewetka Black Tiger 16/20, Krewetka Black Tiger 31/40, Miso z ma, Miso z ma na muszli, Kalmar krki.

Dane kontaktowe:

Abramczyk Sp z o.o.