PSPR O Stowarzyszeniu Nasi Członkowie Balt-Ryb Józef Chlebiński

numery telefonów: +(48) 58 308-05-11
strona www: http://www.balt-ryb.pl/
numer fax: +(48) 58 308-05-11

Firma "BALT-RYB" powstała w 1995r i jest własnością prywatną. Przetwórnia ryb zlokalizowana jest w Świbnie w pobliżu portów rybackich. W latach 2000 - 2002r zakład przetwórczy został gruntownie zmodernizowany, spełniając wymogi Unii Europejskiej.
Wdrożony i funkcjonujący system HACCP w zakładzie, gwarantuje zaś wysoką jakość wyrobów naszym klientom. Posiadamy również hurtownię usytuowaną bezpośrednio w porcie rybackim, w której zajmujemy się sprzedażą i skupem świeżych surowców rybnych z prywatnych jednostek łowczych, oraz sprzedażą ryb żywych (głównie importowanych), w celu zaspokojenia zróżnicowanych potrzeb rynku, oraz w sytuacjach deficytu surowca krajowego.

Firma nasza wytwarza i oferuje odbiorcom głównie takie półprodukty i produkty jak:

1. Tusze i filety z/s ; b/s z ryb słodkowodnych lodowane lub mrożone IQF; SHP; BL

• Pstrąg
  • Tołpyga
  • Karp
  • Amur
  • Leszcz
  • Płoć

2. Tusze i filety z/s ; b/s ; PBI ; PBO z ryb morskich lodowane lub mrożone IQF; SHP ; BL

• Flądra
  • Dorsz
  • Śledź
  • Węgorzyca

3. Ryby żywe

• Karp
  • Tołpyga

4. Ryby całe lodowane morskie i słodkowodne
Wszystkie produkty mogą być przygotowane, sortowane i pakowane według specyfikacji odbiorcy. Posiadamy nabrzeże do bezpośredniego odbioru ryb z kutrów, co w bardzo dużym stopniu podwyższa jakość naszych produktów.

"BALT-RYB"
Józef Chlebiński
80-690 Gdańsk ul. Boguckiego 83
NIP:583-101-71-87