We wrześniu powitaliśmy w gronie członków Stowarzyszenia dwie firmy: Eimskip Poland Sp. z o.o z Gdyni oraz Princes Foods Polska z Warszawy

Eimskip jest wiodącą firmą transportową na Północnym Atlantyku, świadczącą usługi kontenerowe i chłodniowe z połączeniami na rynki międzynarodowe i specjalizuje się w usługach spedycyjnych na całym świecie, ze szczególnym uwzględnieniem towarów mrożonych i schłodzonych.

Princes Polska jest oddziałem międzynarodowej firmy Princes Foods, zajmującej się produkcją i dystrybucją żywności. Jedną z kluczowych dla firmy działalności jest produkcja i sprzedaż tuńczyka (w puszkach, słoiczkach oraz opakowaniach hurtowych). Firma posiada własne fabryki przetwórstwa tuńczyka na Mauritiusie i jest wiodącym importerem na rynki europejskie. Klientami Princes Polska są sieci handlowe, hurtownie, sektor Horeca oraz firmy zajmujące się dalszą produkcją żywności, wykorzystujące tuńczyka jako komponent. Princes posiada biura handlowe w Warszawie, Rotterdamie, Liverpoolu oraz na Mauritiusie.